Beérkezett pályázatok

Március 1-vel lezárult a Csányi Alapítvány a Gyermekekért Közhasznú Alapítvány Életút Programjába való bekerülésre kiírt pályázat beküldési határideje. Összesen 123 érvényes pályázat érkezett be a megadott határidőig: 29 Nagybajomból, 34 Pécsről és 60 Szegedről.

A kiválasztás folyamata:

1. A tehetségbeválogatásra kerül sor Nagybajomban (március 23., 24.), Pécsett (április 6., 7.) és Szegeden (április 12., 13., 14.)
2. A pályázók egész napos beválogatáson vesznek részt:
– írásbeli teszt megírása szövegértésből és matematikából,
– közös tematikus drámajáték a többi pályázóval,
– személyes interjú és a portfolió bemutatása.
3. A pályázókat írásban értesítjük a beválogatás pontos időpontjáról és helyszínéről.
4. A családlátogatásra, mely a hátrányos helyzet tényét vizsgálja, 2013. március 1-15. között kerül sor a pályázatok beérkezésének sorrendjében, folyamatosan.
5. A vizsgálatot végző szakemberek 2013. május 3-ig elkészítik a pályázókról értékelő összefoglalójukat a Kuratórium számára.
6. A kuratórium 2013. május 31-ig dönt a pályázókról.
7. A pályázatok eredményéről hivatalos értesítést kap a gyermek, a szülő és az iskola 2013. június 21-ig.