Éterben a CSALAPHANG

A mai napon (szeptember 03.) a Csányi Alapítvány új oldaláról mutatkozott be. Az éterben élő, két órás rádióadást készítettek a Pécsi Közösségi Ház nagyjai – mi nyitottuk az Alapítvány új hullámát.

Az adást megelőzően ötletelések, zene válogatások a műsorra, erre a nagy kihívásra való ráhangolódás, izgatottság töltötte be a közösségi ház falait. A fiatalok igyekeztek minél színesebb témákat összeválogatni az alapítvány programjaiból, különös tekintettel a nyári programokra, élményekre, és nem utolsó sorban az Alapítvány és a Pécsi Közösségi Ház bemutatására. Törekedtek arra, hogy a saját stílusukban ismertessék meg a rádió hallgatókkal ezt a kivételes közösséget melynek büszke tagjai. Reméljük, egyre többen hallgatják majd az adást hétről-hétre!