Faültetés Jászberényben

Március 31-én Jászberényben, a Zagyva partján kialakított sétány mellett a Jászsági Menedzser Klub Egyesület 20 éves évfordulója alkalmából faültetést szervezett, ahol a Csányi Alapítvány képviseletében mi is részt vettünk.

Az eseményt Dr. Szabó Tamás polgármester és Dr. Rédei István az Egyesület elnöke nyitotta meg, majd mindenki lapátot fogott és elindultunk a Zagyva parton. A városi ág mindkét oldalán ültettünk és az előre kiásott helyekre egymást követően helyeztük el a fákat. A sétány elöregedett, kipusztult fűzfái helyére, 60 új került. Jó érzés volt, mikor láttuk az elültetett facsemetéket. Szeretnénk, hogy szép nagyra nőjenek, és árnyékot adjanak majd az itt sétálóknak. Reméljük ezzel másoknak is kedvet csináltunk a fa ültetéshez!

Sós Bence Jászság 3., Varga Levente Jászság 1., Juhász Aba Nikolett és Székelyi Borbála Fruzsina Jászság 2.