Fulbright Diák Konferencia

A Fulbright szerteágazó világaA Magyar-Amerikai Fulbright Bizottság 2017. április 20-án szervezte diák konferenciáját Budapesten, amelyen a Csányi Alapítvány is képviseltette magát. A Fulbright ösztöndíjjal Magyarországon tanulmányokat és kutatásokat végző amerikai hallgatók, mutatták be kutatói, oktatói és önkéntes tevékenységeiket érdekesebbnél érdekesebb prezentációik kíséretében a jelenlévőknek. Nagy öröm volt hallani, hogy az előadók közül többen is kiemelték a Csányi Alapítványnál végzett önkéntes munkájukat (Sarah Lucas, Robin Cathey, Emma Peoples és Zachary Del Rosario), így az Alapítvány hírnevét és tevékenységét is egyre szélesebb körben ismerhetik meg, nem csak belföldön, de külföldön is. Sas Annamária segítségével pedig újabb sikeres együttműködést és felkészült önkénteseket köszönhet az Alapítvány a Fulbrightnak.