Fulbright vizsgáztató Szegeden

Vizsgáztatóként a Csányi Alapítványnál

A mai napon az a megtiszteltetés ért, hogy a Csányi Alapítvány szegedi Közösségi Házában vehettem részt az alapítványi szóbeli nyelvi vizsgán mint vizsgáztató. A Csányi Alapítvánnyal a Fulbright magyarországi orientációs napján kerültem kapcsolatba, ahol cserediákként veszek részt egy kutatási programban az Egyesült Államokból. Hollósi-Simon Judit és Martincsek Zoltán volt az első számú kapcsolatom az Alapítvánnyal és nagy várakozásokkal teli néztem elébe a napnak, amikor megtapasztalhattam személyesen is, hogy milyen nagyszerű munkát is végeznek az alapítvány mentorai és fejlesztőtanárai. A Közösségi Ház egy nagyszerű hely a tudás gyarapítására és nyelvtanulásra, amelynek eredményét a mai vizsgák folyamán magam is tapasztalhattam.

Sarah Lucas, University of Iowa diákja, Fulbright ösztöndíjas