„Gyakorlat teszi a mestert IV.” szakmai nap

A Csányi Alapítvány és a BONAFARM cégcsoport közös pályázatot hirdetett „Gyakorlat teszi a mestert IV.” címmel, amin a gazdasági- és vidékfejlesztési agrármérnök szakterületre pályáztam.

Május 11-én Nagyigmándra utaztam, ahol sor került a kis-szakmai gyakorlatomra. Reggel 6 órakor indultam Kaposmérőből, hogy a megbeszélt 9 órás időpontra odaérjünk a helyszínre. Miután megérkeztem a BONAFARM-Bábolna Takarmány Kft. nagyigmándi központjába, a cég fuvarozási projektvezetője, Dorogi Balázs fogadott engem.

A nap elején rögtön egy prezentációval mutatta be a cégcsoport elhelyezkedését és működését. Ezután körbevezetett az üzem egész területén és az adott részleg vezetői mutatták be a különböző munkaeszközök, munkagépek és fejlesztési technikák jellemzőit. Több órán keresztül jártuk végig az egész telepet.

Örülök, hogy belepillanthattam abba, hogy mivel is foglalkozik igazán egy gazdasági- és vidékfejlesztési agrármérnök.

Nagyon szépen köszönöm a Csányi Alapítványnak, a BONAFARM cégcsoportnak a lehetőséget, és Dorogi Balázsnak ezt a nagyszerű napot.

Galambos Krisztián
Nagybajom 2