Grafikus lettem

Tanév végén vettem át az első szakvizsga bizonyítványomat jeles osztályzattal a Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnáziumban. A két éves OKJ-s képzés után, hivatalosan is tervezőgrafikus lettem. Kiváló szakmai munkámért tantestületi dicséretben részesültem. Vizsgamunkám egy általam összeválogatott idézetgyűjtemény, illusztrációs kiadvány volt. Nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy az Alapítvány segítsége nélkül nem tudtam volna elvégezni ezt a képzést. A grafikusi munkában elengedhetetlenül fontos a technikai háttér, melyet az Alapítvány biztosított számomra. Saját erőből erre nem lett volna lehetőségem, hiszen ebben a két évben ugyanúgy, ahogyan eddig is, az Alapítvány segítségére mindig számíthattam. Ezúton is szeretnék megköszönni mindent a kuratóriumnak, mentoromnak, tanáraimnak és minden támogatott gyereknek. Köszönöm a rengeteg biztatást és törődést, azt, hogy elkísértek és támogattak ezen az úton! Szeptembertől folytatom tanulmányaimat az Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és pszichológiai karán, közösségszervezés szakon.

Kátai Alíz, Szeged 1-es csoport