Gratulálunk! Honoris Maximus elismerést kapott Fülöpné Paksi Katalin

A Jászsági Menedzser Klub Egyesület szeptember 9-én ünnepélyes keretek között adta át Fülöpné Paksi Katalinnak a Honoris Maximus elismerést.

Az elismerést az kaphatja meg, aki huzamosabb ideig kiemelkedő munkát végez az egyesület sikeres működéséért, társadalmi elismertségének növeléséért, széles körű kapcsolatrendszerének fenntartásáért. A Jászsági Menedzser Klub több mint 2 évtizedes munkájának aktív tagja, a Csányi Alapítvány elhivatott önkéntese, számtalan program, színház, és egyéb program lelkes szervezője. Kiemelkedő sportoló, edző, majd a Jászberényi OTP fiók vezetőjeként kiemelkedő munkát végzett.

Katalin a kezdetektől fogva, 2005-től lelkes résztvevője a jászsági Közösségi Ház életének. Szakértelmével, lendületével oszlopos tagja minden csoportnak, és különösen jelentős a szülők és a gyerekek pénzügyi tudatosságának nevelése, valamint a tudatos pályaválasztás során kifejtett tevékenysége. 2019-ben a Csányi Alapítvány Ágoston Attila-díjjal ismerte el életművét és az Alapítványnak nyújtott megszakítatlan támogatását.

Szívből gratulálunk az elismeréshez és köszönjük eddig munkásságát!