Hangpróba – Pécs Rádió

Hogy világgá kiáltsuk a nevünk, hogy meghallják a hangunk a Föld másik oldalán is! No ezt a lehetőséget adja nekünk a Pécs Rádió.

Az Alapítvány pécsi, rádiózás iránt érdeklődő tagjai június 16-án a Pécs Rádió tulajdonosaival első szakmai konzultációjukat tartották a pécsi Közösségi Házban.  A lehetőség, mely az alapítványi tagok számára most megadatott érdekes és izgalmas. A múzeumlátogatást követően a Közösségi Házba vettük utunkat, ahol izgatottan vártuk a Simon házaspár érkezését. Mentorunk felhívására bátran kaptunk a lehetőségen, csapatként összeállva részt vennénk a rádiós tevékenységen! Már egész az elején megfogott minket a dolog hangulata, úgy éreztük talán össze is jöhet, és akár műsorvezetőkké is válhatnánk! Mindezek mellett fontosnak tartjuk, hogy az Alapítvány (jó)hírnévre tegyen szert. Végre hírt adhatnánk magunkról, arról hogy mennyi csodálatos dolog történik velünk; az Alapítvány támogatottjaival, tagjaival.

Kovács Liliána, Pécs2 csoport