Pályázati Felhívás 2012

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért Közhasznú Alapítvány pályázatot hirdetetett 10 fő jászsági és 10 fő kaposvári az általános iskola negyedik osztályát a 2011/12-es tanévben befejező tehetséges hátrányos helyzetű gyermek számára a tehetséggondozó programjában való részvételre. A pályázatfeladási határideje: 2012. március 21.

A kiválasztás folyamata:
• A tehetségbeválogatásra 2012. április 1-30. között kerül sor.

• A pályázók egész napos beválogatáson vesznek részt:
1. írásbeli teszt megírása szövegértésből és matematikából,
2. közös tematikus drámajáték a többi pályázóval,
3. személyes interjú és a portfolió bemutatása.
4. a pályázókat írásban értesítjük a beválogatás pontos időpontjáról és helyszínéről.

• A családlátogatásra, mely a hátrányos helyzet tényét vizsgálja, 2012. április 1 – 30.  között kerül sor a pályázatok beérkezésének sorrendjében, folyamatosan.

• A vizsgálatot végző szakemberek 2012. május 10-ig elkészítik a pályázókról értékelő összefoglalójukat a Kuratórium számára.

A kuratórium 2012. május 31-ig dönt a pályázókról.

• A pályázatok eredményéről hivatalos értesítést kap a gyermek, a szülő és az iskola 2012. június 20-ig.