Versenyfelhívás

A Csányi Alapítvány és a Hargita Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Vezérigazgatóság együttműködésének keretében, a 2015/16-os tanévben ismét egy ötfordulós angol és német Nyelvi Versenyre hívunk Benneteket.

A pályázók köre: A Hargita Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Vezérigazgatóság angol és német nyelvet tanuló gondozottai

A jelentkezés határideje: 2015. szeptember 30.

A verseny díjazása: A három legeredményesebb tanuló anyaországi jutalomútban részesül. Mindhárman részt vehetnek a Csányi Alapítvány 2016. nyarán Kőszegen megrendezésre kerülő idegen nyelvi és természetismereti táborában. Az angol és a német nyelvi verseny első 15 helyezettje részt vehet a Csányi Alapítvány és a Családi Elhelyező Központok Szövetségének közös angol illetve német nyelvi táborában 2016 nyarán. A legjobban teljesítők nevét, akik a táborokba utazhatnak 2016. május 15-ig a Csányi Alapítvány honlapján www.csanyialapitvany.hu tesszük közzé.

Versenyfelhívás

klfkhfdkgjdf