Pályázati felhívás – Bonafarm

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „A tej élet, erő, egészség” címmel pályázatot hirdet 5-6. évfolyamon tanulmányokat folytató diákok számára.

Benyújtási határidő: 2019. február 28.

Pályázati felhívás

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „A föld az alapja mindennek” címmel pályázatot hirdet 9. évfolyamon tanulmányokat folytató diákok számára.

Benyújtási határidő: 2019. február 28.

Eredményhirdetés

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „A tej-út” címmel közös pályázatot hirdet 7-8. évfolyamon tanulmányokat folytató diákok számára.

Benyújtási határidő: 2018. december 6.

Pályázati felhívás

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „Élj egészséges életet, egészséges étellel” címmel közös pályázatot hirdet 10. évfolyamon tanulmányokat folytató diákok számára.

Benyújtási határidő: 2018. december 6.

Eredményhirdetés