PÁLYÁZATI FELHÍVÁS – „KÉZHIGIÉNÉ A MINDENNAPOKBAN”

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért a Budai Egészségközponttal közösen

„Kézhigiéné a mindennapokban a COVID – 19 járvány megjelenése óta”

címmel közös pályázatot hirdet általános iskolai és középiskolai tanulmányokat folytató diákok számára

Pályázati felhívás

Pályázat leadási határideje: 2023. június 8.

Eredményhirdetés

A Budai Egészségközpont és a Csányi Alapítvány „Kézhigiéné a mindennapokban” címmel meghirdetett pályázatának eredményhirdetése

Köszönjük az aktív részvételt, összesen 36 pályamű érkezett, 18 plakátot és 18 videót készítettek a gyerekek. A kézhigiénére vonatkozó szakmai szempontokat is figyelembe véve a bizottság az alábbi díjazásról döntött.

A nyertesek:

PLAKÁT kategóriában:

1. díj: Kálmán Jázmin Margit (Jászság 1)
  2. díj: Pécs – plakát 2. (Pintér Vanessza, Henézy Zsanett, Dömölki András, Varga Izabella, Szabó-Körmendi Eszter, Matakovics Tamara)
  3. díj: Szerző Zsófia Barbara (Jászság 1)

Különdíj: Pécs – plakát 3. (Kovács Nikoletta, Albert Laura, Nyári Lajos, Szőke Enikő Miléna)

VIDEÓ kategóriában:

1. díj: Pécs 1. kisfilm (Tomity Benjámin, Bálint Gergely, Balla Melodi, Balla Andrea)
  2. díj: Kaposvár 1 kisfilmje (Kecskés Kíra Klaudia, Hernec Dzsenifer Viktória, Peák Veronika Klaudia, Miklai Anna Léna,  Nagy Enikő, Jakab Olivér)
  3. díj: Kaptás Márk Máté és Sárközi János Mátyás kisfilmje (Jászság 1-es csoport)

Különdíj: Baráth Zoltán 2. kisfilm (Baráth Zoltán, Munkás Kevin Manó, Tóth Krisztián és Czuczor Dominik)

Gratulálunk a nyerteseknek!