Pályázati felhívás – Sakkfesztivál

A Csányi Alapítvány, a Polgár Judit Sakkalapítvánnyal közösen alkotói pályázatot hirdet „Kalandozások a Budavári Palotában – Gyermekszemmel” címmel 5.-6. évfolyamos diákjai számára.

A pályázat célja: A közös alkotói pályázattal célunk olyan kreatív elfoglaltságot biztosítani, amelynek középpontjában az alkotással, a tervezéssel kapcsolatos készségek fejlesztése áll. Az idei évben a pályázatban legjobbak teljesítőknek, új lehetőségeket biztosítunk, hogy megmutathassák tehetségüket a nagyközönségnek is. Ezek kapcsán idén a pályázat a sakk témakörén túl, új történelmi témakörrel színesedett. A fesztiválon való részvétellel továbbra is célunk a sakkot, mint a logikai gondolkodás, képesség és személyiségfejlesztés eszközét megszerettetni, népszerűsíteni és mindennapjainak részévé tenni.

Beküldési határidő: 2015. október 3-ig. A határidő után beérkező pályaművek nem kerülnek elbírálásra.

Eredményhirdetés: 2015. október 13-án a Csányi Alapítvány honlapján www.csanyialapitvany.hu

Pályázati felhívás