Jászok Egyesülete fotópályázat

Egy fotó többet ér ezer szónál!” címmel hirdettek pályázatot márciusban a Jászságban. A pályázat célja az volt, hogy örökítsük meg a kulturális, illetve a természet adta szépségeket. A Jászok Egyesületének kiírására 236 fotó érkezett, melyek közül egy szakmai zsűri döntötte el a sorrendet. Nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy miképpen és hogyan oldjam meg ezt a feladatot. Nemrég kaptam egy fotógömböt, amely pont jól jött ennél a pályázatnál, hiszen én egyedi módon szerettem volna elkészíteni a képet. Végül a Jászság épített és kulturális értékei témában adtam be a pályázatomat, mellyel Junior kategóriában 3. helyezést értem az alábbi fotómmal. A kép címe: Ahol a színek életre kelnek.

Szeretném megköszönni a Csányi Alapítványnak, hogy elkezdhettem fotózni a nyári Össz-művészeti táborok során, ami miatt sokkal színesebbek a napjaim! Illetve szeretnék köszönetet mondani Mikics Péter mentornak, aki segített a fotózás irányába eljutni.” Sas Maja Anna Jászság 4-es csoport