Karácsonyi Családi Nap

A szegedi legkisebbek idei utolsó közös Családi Napja volt ma.

A Csányi Alapítvány szegedi közösségi háza zsúfoltságig megtelt december 6-án délután 5 órakor a szegedi 3-as csoport karácsonyi Családi Napján. Szülők, nagyszülők és testvérek érkeztek sorban finomabbnál finomabb házi süteményekkel erre az alkalomra. Az év utolsó közös Családi Napján felelevenítettük az idei év legemlékezetesebb eseményeit, jókat nevetve a vicces pillanatokon, és az Életút Nap egy részét is visszavarázsoltuk erre a délutánra. Az est folyamán megkapták a gyerekek az Évkönyvet, melyet igen nagy örömmel lapozgattak és idézték fel a jobbnál jobb programokat. A jövő évi asztali naptár is nagy sikernek örvendett nem csak a gyerekek, de a családtagok körében is. Az Alapítvány és a Bonafarm karácsonyi ajándékcsomagjait is igen nagy örömmel fogadta mindenki. A beszélgetések közben sort kerítettünk a csoport tortájának elfogyasztására is, amin az SZ3-as csoport minden tagja „rajta volt”.

A szegedi 3-as csoport tagjai és családtagjai ez úton is szeretnék megköszönni az Alapítványnak a támogatást és az egész éves munkájukat.