Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk!

2020-ban a kialakult járványügyi helyzet miatt az Adventi Családi Napokat sajnos nem tudtuk a Közösségi Házainkban megtartani, viszont mint minden évben, most is nagy örömmel adtuk át Bonafarm Cégcsoport által felajánlott élelmiszer csomagokat, az Alapítvány által kiegészített utalványokkal együtt, valamint az Alapítvány Évkönyvét és a 2021-es évre szóló naptárát támogatottjaink számára.

Az adományok kiosztásával egyidejűleg az Alapítványi programok is befejeződtek erre az évre. Legközelebb januárban jelentkezünk majd friss hírekkel.

Addig szeretettel invitálunk mindenkit, hogy olvassa eddigi híradásainkat és nézze meg az eseményekről készült képeket Galériánkban!

Áldott, békés karácsonyt és boldog Új Esztendőt kívánunk minden kedves tanulónknak, kollégánknak, támogatónknak és partnerünknek!