Képzés Nagybajomban

A Csányi Alapítvány a Nagybajomi Ifjúsági Körrel és a helyi önkormányzattal együttműködve háromnapos képzést szervezett felnőtteknek. A munkanélküli szülők számára nagy lehetőséget kínált az Alapítvány közösségi házában megtartott program.

A képzés célja, hogy az egyén önbizalmát és motivációját megerősítse, segítse a negatív tapasztalatok, kudarcok feldolgozását. Aktuális munkaerő piaci ismeretek átadásával, a munkaerő-piac elvárásainak megismertetésével, álláskeresési technikák oktatásával hozzásegítse a résztvevőket egy hatékony stratégia kidolgozásához a sikeres elhelyezkedés érdekében. Az oldott hangulatú tréningen sok hasznos tanácsot, tapasztalatot gyűjthettek a résztvevők egymástól és a trénerektől.