Magyarország-Anglia VB selejtező

A magyar labdarúgó-válogatott Angliával találkozott a Puskás Arénában világbajnoki selejtezőn. A Csányi Alapítvány támogatottjai közül 30 fő vett részt a szeptember 2-án megrendezett teltházas találkozón. A mérkőzés előtt a magyar szurkolók nagyszerű koreográfiát hoztak össze, amelyen a két csapat legendás meccsének végeredménye, a 6:3 látható. Marco Rossi csapata egy félidőn át jól tartotta magát, a második játékrész elején azonban a világsztárokkal teletűzdelt szigetországiak negyedóra alatt háromszor vették be Gulácsi Péter kapuját és végül magabiztos, 4–0-s győzelmet arattak. Szomorúan, de lelkesen kivártuk a találkozó végét és elköszöntünk kedvenceinktől várva a folytatást. Köszönjük a jegyeket Alapítónknak, Dr. Csányi Sándornak. Csányi Alapítvány szurkolói tábora