Megérkezett Dubajba az Alapítvány sakkcsapata

Megérkezett a Csányi Alapítvány sakkcsapata Dubajba, hogy képviselje a Világkiállításon az Alapítványt és Magyarországot a Spanyol Pavilon által meghirdetett Online Diáksakk-Világtornán. A Dubaji Világkiállítás keretében megrendezett versenyre 20 magyar csapat – közel 200 magyar diák – jelentkezett, felkészülésüket Polgár Judit nemzetközi sakknagymester segítette. A Csányi Alapítvány csapata bejutott a világ 10 legjobb csapata közé, így ők személyesen vehetnek részt a döntőn Dubajban.

Sok sikert és eredményes szereplést kívánunk a csapatnak!

A csapat tagjai:

Füle Viktória, Jászság 2-es csoport

Karácsonyi Bánk, Jászság 2-es csoport

Karácsonyi Gellért, Jászság 2-es csoport

Karácsonyi Luca, Jászság 2-es csoport

Karácsonyi  Kata, Jászság 2-es csoport

Kohári Bánk György, Szeged 3-as csoport

Nagy Richárd, Pécs 2-es csoport

Peredi Olivér, Jászság 2-es csoport

Vincze Dániel, Kaposvár 4-es csoport

„A repülőtéren több pozitív meglepetés is ért minket. A legnagyobb élmény az volt, hogy Polgár Judit sakknagymesterrel találkoztunk, és vele is utazhattunk. Dubajba érve pedig biztató, motiváló szavaival eresztette útjára a csapatot, ami mindenkit energiával töltött fel.” Füle Viktória, Jászság 2-es csoport