Mesterszakon végeztem

„2024. március 8-án átvehettem mesterszakos diplomámat, Budapesten. A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem – Tájépítészeti, Településtervezési és Díszkertészeti Intézetének a Tájtervezési és Területfejlesztési Karán diplomáztam. Végzettségem szerint okleveles tájépítész mérnök lettem. Eddigi életem során erre az eredményre vagyok a legbüszkébb, hiszen nagy energiát fektettem bele. Azonban fontos megemlíteni, hogy ez az eredmény nem kizárólagosan csak az én érdemem, hiszen rengeteg segítséget és támogatást kaptam családomtól és a Csányi Alapítvány munkatársaitól, különösen mentoromtól. Mindezek mellett nagyon fontos kiemelni azokat a barátokat, akiket az alapítványon keresztül ismerhettem meg, hiszen az S10-ben töltött évek alatt ők voltak a mindennapi támaszom.

Nagyon hálás vagyok azért, amiért részese lehettem az Életút Programnak. Az itt eltöltött 15 év alatt rengeteget tanulhattam és fejlődhettem. Rengeteg segítséget kaptam közvetlen és közvetetten is az alapítványtól. Ezen dolgok eredményei valamilyen úton-módon hatással vannak a mindennapi életemre is. Hatalmas köszönettel tartozom az Alapítónak és családjának, amiért létrehozták ezt a programot, továbbá az operatív igazgatónak is a belém fektetett bizalomért és energiáért. Igyekszem a jövőben is a lehető legjobb eredményekkel megköszönni az elmúlt évek támogatását.”

Galambos Krisztián – tájépítész mérnök (Msc)