Mézfesztiválon jártunk Kaposváron

Repcemézet, akácmézet, levendulás mézet  és gesztenyemézet is kóstolhatott Kaposvár  1-es csoportja a hétvégén Kaposváron. A hagyományosan minden év szeptemberében megrendezett Mézfesztiválra látogattak el a csoport tagjai, ahol a finom mézek kóstolása mellett, azt is megtudhattuk hogyan készítik a mézet a méhecskék. A kaposvári Fő utcán a sátrakban nagyon kedvesen fogadtak minket, sok érdekes információt megtudtunk a mézekről. Egy másik helyszínen mézeskalácsot is lehetett díszíteni.

A délután zárásaként egy jéghideg limonádét és finom süteményeket fogyasztottunk el Kaposvár fő terén egy kávézóban, ahol Nógrádi Ádám Kaposvár 2-es csoportjának tagja szolgálta ki a társaságot, mivel éppen ott töltötte gyakorlati idejét. Nagyon megörültünk Ádámnak, aki nagyszerűen dolgozott.