Munka és szórakozás

A mai délután (február 13.) két programon is részt vehettem az alapítvány szervezésében.

Mentorommal egy szegedi általános iskola szülői értekezletén lehetőséget kaptam, hogy bemutathassam az Alapítványt, és ismertessem a szegedi beválogatás részleteit. Jó volt elmondani a gyermekek szemszögéből  tapasztalataimat, élményeimet, mindazt, amit az elmúlt nyolc évben kaptam az Alapítványtól. A sok érdeklődő tekintet pozitív visszajelzés volt számomra. Bízom benne, hogy sok tehetséges gyermek fog pályázni az idei Beválogatásra.

A másik program a szórakozásról szólt, ugyanis csoportommal részt vehettem a szegedi Belvárosi Moziban zajló Dumaaktuál előadáson. Itt olyan humoristák, mint például Hadházi László vagy Kovács András Péter dolgoztak fel aktuális híreket a tőlük megszokott stílusban. Két órányi önfeledt nevetés következett, a sikeres shownak köszönhetően. Köszönjük a remek lehetőséget az Alapítványnak. Sebők Marcell, Szeged 1-es csoport