Önkénteskedtünk

Péntek délután általában projektnapok vannak a jászberényi Közösségi Házban, de a mai délutánon sok társunk útnak indult a szekció előválogatókra, így néhány itthon maradt gyermekkel a Jászság 4-es csoportból ismét segítettünk a kupakok pakolásában a Jászsági Fiatalok Önkéntes Csapat Egyesületének. Az általunk összegyűjtött műanyag kupakokat is vittük magunkkal Jászapátira, ahol egy Gazdafarmon hatalmas big-bag zsákok és Tóth D. Csaba (az egyesület vezetője) várt bennünket. A feladat egyszerű volt, a kisebb-nagyobb zsákokból átönteni a nagy vászonzsákokba a kupakokat, mert így könnyebb lesz elszállítani.

Ebben az évben a kupakok árából befolyt összeget a Kék Pillangó Jászsági Autistákért Alapítvány fogja megkapni, ezért igyekszünk mi is minél többet gyűjteni. A munka végeztével megnéztük a farmon található állatokat és Csaba meghívott bennünket egy-egy finom fagyira. Amit ezúton is köszönünk. Hábenciusné Balla Andrea mentor