HORVÁTH PÉTER

Az Életút Programot példaértékűen teljesítő támogatott

Horváth Péter, Kaposvár 3-as csoportjának tagja (az első Nagybajomban beválogatott diákok egyike) az Alapítvány egyik meghatározó személyisége. Kiváló tanulmányi munkája mellett kiemelkedő a közösségért végzett tevékenysége is: aktív szerepet vállalt az Alapítvány Gyermekparlamentjének létrehozásában, ő volt az első gyermekparlamenti elnök 2011-2014 között, majd a Kaposvári Egyetem Hallgatói Önkormányzatának elnöke is lett. Partnercégeinknél kamatoztatta tudását, öregbítette az Alapítvány hírnevét (OTP, SMP), de az Életút Program sikeres teljesítését követően is aktív tagja maradt a csányisok közösségének: beválogatás, portfólióvédés vagy az alapítványi nyelvi vizsga alkalmával is számíthatunk rá.

2023. 06. 08.

Ágoston Attila 2020