NÉMETHNÉ BUNOVÁCZ SZILVIA

Az Életút Program végrehajtását kiemelkedő színvonalon végző mentor

Némethné Bunovácz Szilvia 2006 januárjától tevékenykedik a Csányi Alapítvány munkatársaként, a 2006 májusában, Nagybajomban induló első csoport mentoraként. Csoportjába jelenleg 29 környékbeli tehetséges gyermek illetve fiatal tartozik, közöttük 4 egyetemista.

Csoportjaiból hét támogatott felsőfokú szakképzettséget, további tíz diplomát szerzett, köztük van, aki már a második, sőt harmadik diplomáját is kézhez vehette.

Szilvi Kaposváron született 1972-ben, családjával Nagybajomban él.

Hittanári, szociálpedagógusi diplomával rendelkezik, elvégezte a tehetségfejlesztési szakértői képzést is. Pályafutása kezdetétől foglalkozik hátrányos helyzetű gyermekek nevelésével, oktatásával és gyermekvédelemmel. Az Alapítvány végzett támogatottjai, és a Nagybajomi Közösségi Ház önkéntesei javasolták őt az elismerésre.

2023. 06. 08.

Ágoston Attila 2020