Részt vettünk…..

A Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (Matehetsz) 2015 tavaszán indította útjára a Magyar Templeton Programot.2016. márciusától egy éven át személyre szabott tehetséggondozásban részesítsen mintegy 300 magyar kivételes kognitív tehetséget. Az azóta eltelt egy év alatt a programok során azokat a fiatalokat sikerült megtalálni, akik eredményeikkel, a bennük rejlő potenciállal, céltudatosságukkal és elhivatottságukkal kitűntek kortársaik közül. Február 4-én került sor Budapesten az ELTE TTK karán a Magyar Templeton program záró rendezvényére, amin a Templeton Alumnit is megalapították. A rendezvény, a MATEHETSZ 20, a tehetségekkel foglalkozó szervezete mutatkozhatott be, köztük a Csányi Alapítvány is. Számos érdeklődő volt programunk iránt.A MATEHETSZ szövetség tagjaként örömünkre szolgált a programon való részvétel.