Sandhursti Királyi Katonai Akadémia

Sülyi Bertalan, az Alapítvány támogatottja, a Jászság 1-es csoport tagja április elején fejezte be közel egyéves tanulmányait a Sandhursti Királyi Katonai Akadémián. A Magyar Honvédség mindössze egy honvéd tisztjelöltet küldhetett ki az Akadémiára, ezért különösen nagy büszkeség, hogy pályázati anyaga alapján választásuk Alapítványunk támogatottjára esett.

Berci harmadéves honvéd tisztjelöltként szakította félbe hazai tanulmányait és döntött úgy, hogy elvégzi a Royal Military Academy által szervezett „Commissioning Course 202” képzést. Az avatási ünnepségen a négy legnevesebb díj egyikét, az International Awardot vehette át kiváló teljesítményéért. A vele készült interjú az alábbi linket olvasható:

Szeretettel gratulálunk a teljesítményedhez Berci, büszkék vagyunk Rád!