Éremmel haza Kaposvárra

Sikeres szereplést tudhatunk maguk mögött szinkronúszó társaimmal Kapos Dynamic Se versenyzőivel.

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a Székesfehérváron az Orka Kupa, amely immár a Nemzetközi Úszószövetség hivatalos versenynaptárának egyik fő állomása. Jelentős nemzetközi mezőnyt gyűlt össze a megyeszékhelyen, a 19 hazai egyesület mellett kilenc külföldi klubból érkeztek szinkronúszók, így többek között Ausztriából, Szlovákiából, Csehországból, Lengyelországból és Izraelből is. Összesen 552 versenyző szállt medencébe és adott számot tudásáról. Csapattársaimmal egy arany, két ezüst és két bronzéremmel tértünk haza. Párommal duóban és csapatban is a rendkívül erős mezőnyben a hatodik helyen végeztünk. Ugyan ennél mindig jobb eredményre számítok, mégis büszke vagyok, hogy részese lehettem ennek az élménynek, és minden tudásommal erősíthettem a csapatomat.

Horváth Sára K2