Felvételi eredmények 2010

A kaposvári 1-es csoport öt diákja a napokban kézhez kapta a sikeres felvételiről szóló értesítést. Mind a négy tanuló az első helyeken megjelölt középiskolákban folytathatja tanulmányait.

2010 április végén kapták kézhez tanulóink a felvételi értesítőket. Nagy öröm volt számukra, és az alapítvány számára is, hogy felvételt nyertek az alábbi középfokú oktatási intézményekbe. Horváth Péter a nagykanizsai Piarista Gimnáziumba, Kékesi Alex a nagyatádi Ady Endre Gimnázium sport tagozatos osztályába, Székely Csaba a kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium angol emeltszintű tagozatára, Osztopáni László a kaposvári Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola pénzügyi tagozatára, Kálmán Péter, a szintén kaposvári Eötvös Lóránd Műszaki Szakközépiskola informatika szakára.

Úgy gondolom, hogy az eredmények alapján sikeres volt az alapítvány által szervezett felvételi előkészítő. Ez úton is gratulálunk a felvetteknek, további tanulmányaikhoz pedig szorgalmat, és kitartást kívánunk.