Sulibank Évzáró Buli

Szombaton (június 10-én) a Mohácsi Közösségi Ház legkisebbjei és a Szegedi 3-as csoport utazott el Budapestre az OTP Fáy András Alapítvány Sulibank évzáró rendezvényére.
A kiváló színvonalú eseményére a „Bálna” rendezvényházban került sor. Már a regisztrációnál győztek ámulni a mentorok, a fejlesztő tanárok és a gyerekek. A rengeteg „Youtuber celebek” láttán selfi hegyek készültek, hogy csak egy párat említsek: Bturbo, Doggyandi, Pamkutya, Icebluebird.
Lehetőségünk nyílt mindenféle virtuális játékújdonság kipróbálására: VR játszórész, XBOX konzolrész, falmászás, buborékfoci, autószimulátor, Segway és még sorolhatnám. Mi sem bizonyítja jobban, hogy fantasztikusan jól éreztük magunkat, hogy a Lézerharc pályán mentorok a gyerekek ellen játszottak, ahol a végeredményt le sem kell írni, gondolom mindenki sejti kik győztek… Köszönjük az Alapítványnak a meghívást, örök élmény marad.