Szülői értekezlet Jászberény 2-es csoportban

Jászberény 2-es csoportjának szülői értekezletén sok minden szóba került, elsőként a gyerekek bemutatták, hogy mivel fognak fellépni Zánkán az Életút Fesztiválon, majd sorra vettük a programokat.

Értékeltük az elmúlt egy évet, amely az első éve volt a Csányi Alapítványban a gyerekeknek és a szülőknek is.

Az elmúlt időszakról a szülők pozitívan nyilatkoztak, elmondták, hogy jól érzik magukat a fiatalok az Alapítványnál, szívesen jönnek, vesznek részt a foglalkozásokon, programokon. Volt szó a projektekről, beszéltünk a gyerekek teljesítményéről, eközben pedig megnézték a Karikó Katalin által támogatott projektmunkák második kiadványát, amiben már a legkisebb gyerekek is szerepeltek.

Az értekezlet végén pedig átbeszéltük a nyári táborokat, programokat, biztos vagyok benne, hogy senki nem fog unatkozni és eredményes, élményekkel teli időszak vár mindenkire.

Oláh-Berecz Tamás mentor