Szülői értekezletek Kaposváron

Kaposvár 1-es csoportjának szülői értekezletén sok téma szóba került, bőven volt megbeszélnivalónk. A szülői értekezleten elsőként értékeltük a táborokat és az elmúlt egy évet, amely az első éve volt a Csányi Alapítványban a gyerekeknek és a szülőknek is.

Az elmúlt időszakról minden szülő pozitívan nyilatkozott, elmondták, hogy jól érezik magukat a fiatalok az Alapítványnál, szívesen vesznek részt a fejlesztő foglalkozásokon és a programokon, pályázatokon is. Az értekezleten szó esett a 2023/24-es tanév eseményeiről, megbeszéltük milyen projektek várnak a gyerekekre az elkövetkezendő hónapokban.

A legközelebbi program a családi nap lesz, amelynek programjairól tájékoztattam a szülőket és a feladatokat is elosztottuk a jelenlévők között.

Az értekezlet végén közösen megnéztük az össz-művesztei táborban a média szekció által készített kisfilmet, amely mindenkinek nagyon tetszett.