Nyílt Nap Jászberényben

Február 19-én a Csányi Alapítványnál tartott a mentorunk szülői értekezletet, amelynek végén lehetőségünk volt  betekinteni a gyerekek angol órájára.

Az értekezlet elején megválasztottuk a Érdekképviseleti Fórum szülői tagját. Tájékoztatást kaptunk a táborok és az Életút Nap időpontjairól, a gyerekek előtt álló feladatokról, célkitűzéseikről,  valamint az év végi nyelvvizsgákró és a középiskolai félévi vizsgákról, az ECDL vizsgákra való felkészülésről.  Az angol óra nagyon színvonalas volt. Kis csoportokban sokkal több idő jut egy-egy gyerekre. A gyerekek nagyon aktívak, a tanárok mindenben segítségtőkészek legyen az kiejtés, nyelvtan vagy ragozás. Annával és két öccsével érkeztem az órára, úgy éreztem, hogy minden gyermekemet bevonják az órába.

A mai szülői értekezlet és az óra látogatása megmutatta a tanárok lelkiismeretes és kitartó eredményes munkáját, amit ezúton is köszönünk nekik.

Sebestyén Tamás, szülő Jász1