Tanévnyitó szülői értekezlet

A szegedi Közösségi Házban mindhárom csoport a mai napon (szeptember 11.) tartotta a tanév első szülői értekezletét.

A Szeged 3-as csoportban a 7. osztályosok és szüleik aláírták a tanévre szóló szerződéseket, ezzel a gyerekek szerződésbe foglalták vállalásaikat a tanévre. Mindemellett a tanév kezdődő eseményeiről is szó esett: mint például az idei év Kutatók Éjszakája, a Polgár Judit Sakk pályázat, a Szegedi Pick Futófesztivál, órarendek, az Alapítványi Focibajnokság, a HPV oltással kapcsolatos előadás Dr Kanizsai Beáta doktornő előadásában, a Csalaphang, a Lego Program és sok minden másról. A nyári pihenés és feltöltődés után hamarosan kezdetét veszi az alapítványnál is a munka, a tanulás és persze a szórakozás is.
Martincsek Zoltán. mentor Szeged 3

Hasonlóan a „kicsikhez” a két középiskolás szegedi csoport is szerződésben rögzítette a tanévban vállaltakat, valamint megbeszélték a rájuk váró sok és változatos őszi program részleteit. Jó volt újra együtt lenni!