Szülők akadémiája és szülői értekezlet Kaposváron

A végéhez közeledik a 2022-23 tanév, így a Kaposvári Közösségi Házban Kaposvár 1-es csoportja is megtartotta a tanévzáró szülői értekezletet. Az eseményen értékeltük a csoport legfiatalabb tagjainak első évét a Csányi Alapítványnál, hiszen ők tavaly tavasszal kerültek be a támogatottak közé.

A szülők elmondták, hogy minden gyerek élvezte az elmúlt egy évet, szívesen jöttek be a foglalkozásokra és programokra, és nagyon szeretnek a Közösségi Házba járni. Az értékelést követően az adminisztráció feladata következett, hiszen ki kellett tölteni a tábori nyilatkozatokat és a szülői elégedettségi kérdőíveket is.

A szülői értekezlet jó alkalmat kínált ahhoz, hogy bemutassuk, mit alkottak a gyerekek az elmúlt egy év során, így kiállítottuk a Szuperhős projektben készített storyboxokat és a kreatív projektben készült alkotásokat is.

A szülői értekezlet előtt megtartottuk a Szülők Akadémiáját, amelynek keretében a biztonságos internethasználatról hallhattak egy előadást a jelenlevők.