Szülők Akadémiája – OTP Fáy Alapítvány képzése

Az idei évben a Szülők Akadémiáján új és érdekes témával foglalkoztunk. Október 4-én, szerdán délután az OTP Fáy Alapítvány trénerei jöttek el, akiket már a balatonszemesi táborból ismerhettünk. Külön izgalom volt, hogy a szüleinkkel együtt vehettünk részt az interaktív foglalkozáson, melynek célja a bankok és a pénz világának megismerése volt.  Két csoportba osztva vettünk részt az alkalmon, szülők és gyerekek vegyesen tudtak kapcsolódni, tanulni. Nekünk, fiatalabbaknak természetesen újdonságként hatott a sok információ, de szerintem a szülői szemmel is érdekes és tanulságos volt. A trénerek a majdnem estébe nyúló foglalkozáson képesek voltak fenntartani az érdeklődést. A nekünk hozott feladatokat sokszínűség, érdekesség és komplexitás jellemezte.  Nagyon hasznosnak éltem meg az órákat mivel minden tudás, amire szert tehettem hasznos lesz az életemben.

Kohári Bánk György sz3-as középiskolás