Tanulmányi szerződéskötés

A szegedi 1-es és 2-es csoport is megtartotta a tanévkezdő szülői értekezletét.

A megbeszélésen felelevenítettük nyári élményeinket, megbeszéltük az előző tanév eredményeit, és ennek tükrében megfogalmaztuk közös céljainkat az új tanévre. Szó esett az aktuális pályázatokról, és a közelgő Alapítványi programokról is. Természetesen a csoport minden tagja most is aláírta az új tanulmányi szerződést, mint minden tanév elején, amelyben rögzítettük a vállalásokat. Többek között a tanulmányi eredményeik javulását, illetve szintertartását, újabb sikeres nyelvvizsgák megszerzését, sikeres OKTV-s szereplést, pályázatokon való aktívabb részvételt vállalt, valamint többen szeretnének a nyári táborokban kis-mentori feladatokat ellátni.

Az élményekkel teli, és pihentető nyári szünet után újult lendülettel kezdjük az új tanévet.

Szeged 1-es és 2-es csoport