Újabb magyar meccsen jártunk

A mai napon ellátogattunk Budapestre, a Puskás Arénába, ahol a Magyarország- Koszovó futball mérkőzést tekinthettük meg élőben. Nagyon izgatottan vártuk, hogy megérkezzünk és láthassuk a magyar válogatott futballistáit. Elfoglaltuk a helyünket, ahonnan tökéletesen láthattuk a felkészülési mérkőzés minden pillanatát. Az első félibőben is érződött a magyar csapat domináns játéka, de az első gólig 58 percet kellett várnunk, amikor Szoboszlai Dominik góljával megszerezte a vezetést a magyar csapat. A stadion minden nézője együtt örült a gólnak. Még Nagy Zsolt a 86-ik percben eredményes volt, ezzel beállítva a mérkőzés végeredményét: Magyarország-Koszovó 2:0. Annak ellenére, hogy nem tétmérkőzést játszott a válogatott, az Aréna hangulata elragadó volt. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a lehetőséget. (Kállai Regina- Jászság 4-es csoport.)