Újra együtt a csapat

Rendhagyó módon augusztus utolsó szombatján (augusztus 26.) találkoztak az Alapítvány nyelvi fejlesztő kollégái, akik a tikkasztó meleg ellenére hatékonyan tudták átbeszélni a szeptember 1-vel kezdődő úja tanévben rájuk váró feladatokat. Mindig nagy öröm számunkra, hogy nyelvtanár kollégáink nemcsak az oktatásban veszik ki részüket, hanem év közben projekthétvégékkel színesítik a tanulós hétköznapokat, nyaranként pedig táborainkban önkéntesként köszönthetjük őket újra. Megerősítő volt hallani a nyári tábori élményeiket, építő javaslataikat, de a megbeszélésen átbeszélésre kerültek az alapítványi nyelvi verseny feladattípusai, a szóbeli témakörök, a vizsgarend, és az évfolyamokra váró feladatok és teljesítenivalók. Jó hangulatban és eredményesen sikerült zárni a tanévindító alkalmat. Ezúton kívánunk minden kollégánknak eredményes tanévet, elégséges erőt, hitet, kitartást és állhatatos tanulókat.