Úszok az árral – szemben is

Pászti Alex, a Csányi Alapítvány szegedi 3-as csoport tagja és az úszás szerelmese. Májusban több versenyen is részt vett, amelyeket nagyszerű eredményekkel zárt.

„Szeretnék beszámolni az elmúlt időszakban elért eredményeimről. Május hónapban két úszóversenyen vettem részt. Célom a szintidők úszása volt az Ifjúsági Országos Bajnokságra. A Hátgerinc Kupa Hódmezővásárhelyen május 6-7-én volt. Ezt a versenyt hazai pályán rendezték meg. A kétnapos versenyen 5 számban indultam, az alábbi helyezéseket értem el: 200m mell és 800m gyors 1. helyezés, 1500m gyors 2. hely, 200 és 400m gyors 4. hely. A másik versenyt Szentesen május 20-21-én tartották. Itt 6 számot úsztam: 200 és 400m gyors 2., 100m hát 3., 200m hát 4., 100m gyors és 50m hát 6. hely. Ebben a szezonban az utolsó versenyem a Nyílt vízi Országos Bajnokság lesz júniusban.” Pászti Alex, Szeged 3-as csoport