Első szegedi fotókiállításunk

Február 6-án nyílt meg a szegedi 2-es csoport fotósainak kiállítása. Az ünnepélyes keretek között zajló megnyitóra 17 órakor került sor a Szent-Györgyi Albert Agórában.

A kiállítást Orbán Hedvig az Agóra igazgatója nyitotta meg, szakmai szemmel pedig Dr. Molnár Gyula elismert szegedi természetfotós értékelte a kiállított műveket. Alapítványunk operatív igazgatója dr. Radoszáv Miklós mutatta be a kiállításra érkezett érdeklődőknek az Alapítvány tevékenységét, eddigi eredményeit. A megnyitó további részében a szegedi 2-es csoport fotósai köszöntötték a vendégeket.

Az ünnepélyes megnyitó után a gyerekek által elkészített vendéglátással egybekötött kötetlen beszélgetésre is volt lehetőség a résztvevők számára.

A kiállítás március 14-ig lesz megtekinthető a Szent-Györgyi Albert Agóra első emeleti kiállító terén.

Benczúr Anna
szegedi 2-es csoport

Az eseményről készült médiamegjelenések:

Délmagyarország: