Élményekkel teli koncert

Egy igazán hangulatos szombat estét (szeptember 17.) tölthettünk el a Művészetek Palotájában (MüPa), ahol egy Zorán koncerten vehettünk részt.

A felajánlott tiszteletjegyeknek köszönhetően közelről élvezhettünk Alapítványunk egyik kuratóriumi tagjának, Sztevanovity Zoránnak és zenekarának előadását. Az este meglepetésvendégeként színpadra lépett Majka, aki Zoránnal együtt fergeteges hangulatot teremtett.

A koncert sikerének legfőbb bizonyítéka, hogy a közönség kétszer is visszatapsolta az előadókat. Az este egy közös örömünneppel végződött, ahol a nézők állva tapsoltak és énekeltek a zenészekkel együtt. Hálásak vagyunk, hogy részesei lehettünk mindennek, hiszen Zorán a magyar zenei élet egyik legmeghatározóbb és legkarakteresebb hangja, és élőben hallani egy emlékezetes élmény marad. Köszönj a felajánlást, ugyanis olyan feldolgozásokat hallhattunk, amelyre máshol nem lett volna lehetőségünk.

Lévay Melitta, Király Kinga Jászság 1
Kalla Andrea Jászság 2