A döntés – Beválogatás 2020

Az Alapítvány Kuratóriuma a 2020. évi Beválogatás zárásaként június 18-i ülésén döntött az Életút Programba bekerülő gyermekekről.

Jászberény 1-es csoportja 15 fővel bővült, az új Szentesi Közösségi Ház két csoportjába 15-15 gyermek került beválogatásra.

Ők 2020. július 1. napjától válnak az Alapítvány támogatottjaivá.

Az eredményről a Beválogatáson megjelent 74 gyermeknek, szüleiknek és iskolájuknak a mai napon postára adtuk a hivatalos értesítést, melyhez emlékül a Beválogatás során készített fotókat is csatoltunk.

A bekerült gyermekek szülei részére az első Szülői Értekezletre július 1-jén Szentesen és  július 7-én Jászberényben kerül sor. Bővebb információkkal a mentorok állnak a szülők és gyermekek rendelkezésére.

A 45 új “Csányis” gyermek az Életút Programot első közös táborukban, a Gólyatáborban kezdi meg, amely július 27. és augusztus 6. között kerül megrendezésre Szentesen és a Jászságban.

Szeretettel köszöntjük Alapítványunk legfiatalabb tagjait!