„….a muzsika összeköt minket”

A 2. össz-művészeti alkotó tábort követően ma kezdte meg éves munkáját a Kamarazenekar (október 29-30.). Egyéni, kiscsoportos és közös zenekari foglalkozás is zajlott a két napos intenzív próbán. A nyári tábor óta mindenki fejlődött önmagához képest, de az igazi inspirációt a közösség adta.

Nagy lehetőséget kapott a zenekar, egy fellépés lehetőségét, amellyel új motivációt nyert a Csapat. Ennek a koncertnek a műsorához láttak hozzá közösen, mely karácsonyi hangulatot varázsolt a Pécsi Közösségi Házba. A két nap alatt megalapozták a koncerthez szükséges darabokat, a jókedvet és a lelkesedést a folytatáshoz. A hatékony munkához új rendszert alkottak, a gyerekek egyéni és közös fejlődésének, motivációjának érdekében.

Köszönjük a Csányi Alapítványnak, hogy a Kamarazenekar két tagja új hangszerekhez jutott.

a Kamarazenekar tagjai