Célegyenesben

A Csányi család jelenlétében zajlottak a hétvégi angol vizsgák és a drámaelőadások felkészülései. A szünetekben a család focimeccsre hívta az alapítványos gyerekeket, majd ebéd után Csányi Sándor családlátogatásra indult, ahová egy tévés stáb és a nagybajomi mentorok is elkísérték.

Nagy érdeklődés övezte a hétvégi programokat Nagybajomban. A szombati angol vizsgákon dőlt el, hogy ki vehet részt egy két hetes intenzív nyelvi kurzuson Angliában. A gyerekek saját prezentációkat adtak elő az általuk választott témában, valamint általános nyelvi készségeket mérő szóbeli feladatokat oldottak meg. Eközben a szomszéd teremben drámaórán készültek az ötödik osztályosok az alapítvány ötödik születésnapját ünneplő rendezvényünkre, amelyet a Millenáris Teátrumban tartunk majd. A szünetekben természetesen maradt idő játékokra és sportversenyekre is.