Dietetikus végzettséget szereztem

„A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán, Ápolás és betegellátás alapszakon végeztem. Végre hivatalosan is kimondhatom, hogy dietetikus lettem. Nehéz elhinni, hogy véget értek az egyetemi évek, de boldogsággal és büszkeséggel teli a szívem. Sajnos az oklevélátadó ünnepség elmaradt, de ez sem szegte a kedvem. Az elmúlt négy évre szeretettel gondolok vissza, de olykor azért eszembe jut a sok nehézség, áttanult éjszakák, valamint a stresszes vizsgaidőszakok. Úgy gondolom, hogy a belefektetett energia meghozta a gyümölcsét.

Szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszöntetet mondjak a családomnak, az Alapítványnak, külön kiemelve Miklós bácsit és a mentoromat, akik mindenben támogattak. Nagyon hálás vagyok, hogy ennek a közösségnek a tagja lehetek, elvégre a Csányi Alapítvány nélkül mindez nem sikerült volna. Örökké hálás leszek az anyagi támogatás mellett nyújtott tanácsokért, lelki támaszért is.”

Fülöp Liliána – Nagybajom 2-es csoport, dietetikus