Egyetemista találkozó Szegeden

November 16-án megtartottuk a szokásos havi megbeszélésünket.

Évek óta hagyomány, hogy minden hónapban az egyetemistáink beszámolnak  az Alapítvány operatív igazgatója, a mentorok és a társai előtt a tanulmányi eredményeikről, az Alapítványnál végzett önkéntes munkájukról, a szakmai gyakorlatukról és minden fontos eseményről ami velük történt az utolsó találkozás óta. Ezúttal a szegedi támogatottaktól hallhattuk, hogy kinek mennyire volt sikeres eddig a zh-időszak, hogy érzik magukat a gyakorlati helyükön, hogy haladnak a szakdolgozatírással illetve milyen nehézségekkel jár a tanulás melletti munkavállalás. Örömmel hallottuk, hogy legtöbben részt vesznek a fiatalabb csányis gyermekek fejlesztésében, oktatásában, akár csoportos foglalkozások, vagy egyéni, személyes illetve online korrepetálások alkalmával is.

A fiataljainknak kitartást és sikeres megmérettetést kívánunk az előttük álló vizsgaidőszakra!