Eredményhirdetés – Minden ami sajt

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „MINDEN, AMI SAJT” címmel közös pályázatot hirdetett 5-6. évfolyamon tanulmányokat folytató diák számára.A  pályázattal lehetőséget kívánt biztosítani a gyerekek számára az önálló ismeretszerzésre, ismereteik, gondolataik és véleményük kifejtésére. A benyújtási határidőig 64 pályamunka érkezett be. Az értékelő bizottság örömmel nézett át minden digitálisan és „hagyományos kézzel készült„ művet. Átlag feletti munkák születtek, minden megközelítés más és más volt, igényes, eredeti, ötletes és kreatív pályamunkák kerültek beküldésre.

Abszolút nyertes Orosz Gergely – Mohács 3-as csoport  Pályázat címe „A sajt ezer arca”. Vicces, ötletes, kreatív, egyedi munka, a szokatlan megközelítést bátran vállalta, nagyon szórakoztató élmény volt értékelni a beküldött összeállítását.
MIZO különdíj Dausek Nándor, Fekete Csilla, Sárközi Emma – Kaposvár 2-es csoport tagjaiMarián Dorka, Orsós Jázmin, Völfinger Rebeka, Benedek Tibor – Nagybajom 1-es csoport tagjai
BONAFARM különdíj Tomity Benjámin, Albert Laura, Köves Evelin Vivien, Jáger Luca, Gergely Zoltán, Henézy Zsanett, Gálffy Kíra, Papp László Györgyk, Pintér Vanessza, Kovács Nikoletta, Kovács Tibor, Rozsnyói Richárd, Polgár Petra, Polgár Antónia, Bálint Gergő – a Pécs 1-es csoport Pályázat címe „Kedvenc sajtos receptjeink”
Berthold Gergely – Mohács 3-as csoport tagja

Szeretettel gratulálunk a díjazottaknak, köszönjük minden pályázónak az értékes, ötletes pályázatokat! Találkozzunk a legközelebbi pályázat alkalmával is!
Minden pályázót szeretettel várunk a május 13-án egy sajtgyár látogatásra, Bácsbokodra. A nap számos apró meglepetést tartogat a számotokra! Az utazással és a nappal kapcsolatban mentorotoktól kaptok további tájékoztatást!