10.000 kilométer

Vivi, a szegedi 3-as csoport Opel Vivaro személygépkocsijának, kilométer számlálója átlépte a 10.000 kilométert.

Március 21-én elérkezett a várva várt pillanat. A Víz Világnapja alkalmából az egyetemi Füvészkertben tett látogatás után hazafelé nem sokkal léptük át a bűvös számot. Ebből az alkalomból egy kis ünneplésre került sor a szombati angolóra keretén belül, ahol nem csak mi, hanem az Alapítvány önkéntese, Valerie, is jelen volt. Valerie Németországból érkezett a Csányi Alapítványhoz, és a Csányi Band szegedi fellépésének keretén belül hozzánk is ellátogatott, aminek a csoport két németes tagja nagyon örült, hiszen nem csak angol, hanem a német nyelvtudásukat is csiszolgathatták a szegedi legifjabbak. A rendhagyó óra keretén belül sor került a 10.000 kilométeres tortára és egy korty gyerekpezsgőre is, mindezt magyar, angol és német szavak közepette.

Köszönjük Vivi eddigi kitartó munkáját, és reméljük, hogy még sok-sok biztonságos kilométert tudhatunk magunk mögött. Valerienek pedig köszönjük, hogy eljött hozzánk és egy újabb ország képviselőjét ismerhettük meg!

SZ3-as csoport